Protherm f7 arızası

Protherm f7 hata kodu anakart ve elektronik ekran kartı arasındaki meydana gelen bir hata çeşididir,Bu hata kodu f7 olarak yandığında leopard kombide yıldırım ikazı çıkar ve size uyarı olarak çıkar.Bu durumda mutlaka kombinizin elektrik aksamını kontrol etmeli varsa 3 lü priz den çekmeli 2 3 dakika sonra tekrar elektrik vererek f7 arızası çözümü için bir kaç deneme yapmanız gerekir.

Leopard f07 arıza yinede devam ediyor

Yukarda yapılanları yaptı iseniz size arıza hakkında bir kaç ön bilgi verelim bu hata anakart üzerinde bulunan ram belleğin yedekleme yapamaması sonucu ortaya çıkar f07 olarak devam eden kod kullanıcıyı çileden çıkarır bazende aylarca ortaya çıkmaz.

F7 Arızası nasıl yapılır

Kombi f7 arızası nedir ? diye google da arayan kişi Genelde internet üzerinden gelen bir normal teknisyen anakart değiştirerek çözüme kavuşacağını f7 hata kodunun düzeleceğini düşünür ama gerçek öyle değildir.Bu hata kodunu protherm eğitimi almayan teknsiyenler asla çözemez Hemen her parça tek tek omaj kontrolü ve anakart deney amaçlı f7 testine tabi tutulmalıdır.

Protherm F7 hatası İçin servis

Protherm uzmanı olarak dr Servis tamamen protherm merkezden eğitim almış ve myb belgesi olan bir servistir.Hem iş güvenliği hemde gaz yakıcı cihazlar belgesine sahiptir.Bir çok müşterimiz bu hata için servis çağırmış omlarca para ödemiş ve hala düzememiştir .Biz size bu hatayı yüzde yüz çözme garantisi veriyoruz.

Bu hata da başlıca yapılan hatalar genelde Anakart değiştirip çıkmak Protherm f7 arızası için gerçek bir teşhis gerekir aksi takdirde yukarda da belirttiğimiz gibi müşterilerimiz çok sorun yaşamakta ve onlarca lira boşa gitmekte bir baktığında f07 arızası tekrar ortaya çıkmaktadır

HEMEN ARA